Kryształ Werbkowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Sponsorzy

Betotechnika Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przewóz Osób Weremczuk Sławomir

Bank Spółdzielczy w Werbkowicach

IUNG - Rolniczy Zakład Doświadczalny

ART TRE - Pastoszuk Tomasz

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Rolnik Czesław Musiał

Stadnina Koni- Nowak Tomasz

Zakłady Zbożowo - Młynarskie S.C. Wojciech Goławski

Auto-Lux, Pastuszak Andrzej

Usługi Hydrauliczno-Instalatorskie Mariusz Kiryluk

Delikatesy Centrum Zimon Jerzy

Danpol Jarosław Pękała

Magnolia Hotel i Restauracja

PHUP Mech Dom Wiesława Waldemar Kowalscy Sp.J.

Firma Nowak Ryszard

Zamojskie Towarzystwo Transportowe SP. Z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BISTAR” S.K..

Maribo Seed Poland Sp. z.o.o.

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.

KWS Polska Sp. z o.o.

Strube Polska Sp. z o.o.

SESVanderHave Poland Sp. Z o.o.

Świstans Marek Świst

Apteka Osuch Przemysław

Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.

Apteka Zając Ślusarz Henryka

Indywidualni Darczyńcy oraz Pracownicy Cukrowni Werbkowice

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 281, wczoraj: 925
ogółem: 2 153 650

statystyki szczegółowe

Banery

TWITTER

Aktualności

PRO JUNIOR SYSTEM

  • autor: Admin, 2018-10-18 19:23

 

Pro Junior System obowiązuje od tego roku w rozgrywkach IV ligi i premiuje grę wychowanków oraz młodzieżowców w zespołach seniorskich. Najlepszy klub otrzyma: 35 tys. zł, następne zaś: 2.miejsce - 25 tys.; 3. miejsce - 20 tys.; 4. miejsce - 15 tys.; 5. miejsce - 5 tys. 

Po 11 kolejce w lubelskiej IV lidze klasyfikacja PJS przedstawia się następująco: 
1.Górnik II Łęczna - 4482
2.Ruch Ryki - 3073
3.Łada Biłgoraj - 2414
4.Huczwa Tyszowce - 2281
5.Tomasovia Tomaszów Lubelski - 1490

Dalsza część w rozwinięciu newsa [...]


OBSADA I PROGRAM 12 KOLEJKI

  • autor: Admin, 2018-10-17 17:32

 

20.10.2018 r.
Kłos Chełm - Orlęta Łuków, godz.13:00, arbiter - Daniel Złotnicki 
Victoria Żmudź - Ruch Ryki, godz.13:00, arbiter - Sylwester Wuczko 
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola, godz.13:00, arbiter - Arkadiusz Wróbel 
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna, godz.14:00, arbiter - Piotr Kawinski 
Lublinianka Lublinianka - Tomasovia Tomaszów Lubelski, godz.15:00, arbiter - Adrian Pukas 

21.10.2018 r.
Start Krasnystaw - Polesie Kock, godz.14:00, arbiter - Mariusz Słoboda 
Włodawianka Włodawa - Huczwa Tyszowce, godz.14:00, arbiter - Maciej Łasocha 
Hetman Zamość - Łada Biłgoraj, godz.15:00, arbiter - Jakub Prończuk


WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

  • autor: Admin, 2018-10-15 18:50

Junior grupa II: 8 kolejka
Szumy Susiec - Kryształ Werbkowice 0:5 
Bramki: Łappo x2, Sas, Drewniak, Magdziak 

Młodzik grupa II: 6 kolejka
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice 2:1


FOTO NEWS

  • autor: Admin, 2018-10-14 20:05

Fot. Zwycięstwo było blisko gdyby nie pechowa sytuacja z 83 minuty.

Zapraszam do oglądania zdjęć z meczu Tomasovia Tomaszów LubelskiKryształ Werbkowice 

 Bezpośredni link do galerii [kliknij obok]: GALERIA


WYNIKI 11 KOLEJKI

  • autor: Admin, 2018-10-14 19:29

 

14.10.2018 r.
Polesie Kock - Lewart Lubartów 0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice 1:1
Łada 1945 Biłgoraj - Włodawianka Włodawa 1:2
Huczwa Tyszowce - Start 1944 Krasnystaw 4:0
Powiślak Końskowola - Victoria Żmudź 3:1


SPRAWIEDLIWY PODZIAŁ PUNKTÓW

  • autor: Admin, 2018-10-14 19:17

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice 1:1 (0:1)
Bramki: Smoła (83' - rzut karny) - Zuchowski (15') - asysta Rybka
Tomasovia: Krawczyk, Bubeła, Łeń (74' Mruk), Rataj, Turewicz, Orzechowski, Smoła, Nastałek (66' Kłos), Raczkiewicz (74' Krosman), Baran, Szuta
Kryształ: Filipczuk, Luterek, Alokhin, Śmiałko, Wołoch K. (86' Tucki), Zuchowski, Rybka (70' Wołoch A.), Nieradko (78' Mazur), Jabłoński, Warecki (60' Pakuła), Reszczyński
Żółte kartki: Raczkiewicz, Mruk, Szuta - Śmiałko, Nieradko, Jabłoński
Arbiter: Michał Mikulski
Widzów: 400


INIEMAMOCNI ŻACY

  • autor: Admin, 2018-10-14 18:52

Znakomicie kolejny raz zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy Kryształu występujący w grupie wiekowej Żak. W turnieju rozgrywanym w Zamościu zajęli pierwsze miejsce, uzyskując następujące rezultaty:

AMSPN Hetman Zamość - Kryształ Werbkowice 0:1
Gaudium II Zamość - Kryształ Werbkowice 2:3
Arena Krasnobród - Kryształ Werbkowice 0:2
Andoria Mircze  - Kryształ Werbkowice 0:2
Gaudium I Zamość - Kryształ Werbkowice 1:1

Zdjęcia z turnieju dostępne na Naszym facebookowym profilu   


W DRUGIEJ POŁOWIE POKAZALI MOC

  • autor: Admin, 2018-10-13 16:59

Fot. Mimo niekorzystnego wyniku 0:2 w początkowej fazie meczu, piłkarze Kryształu zdołali wyrównać a następnie przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść.

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych - 7 kolejka

Kryształ Werbkowice - Gryf Gmina Zamość 5:2 (2:2)
Bramki: Kozak (17', 58', 66'), Kucharczuk (19'), Brzóska (61') - Lasota (6'), Łyś (10')
Kryształ: Fabian Sołopa, Kacper Bończyk, Adrian Brzóska, Kacper Sanek, Dariusz Iwon, Dawid Kozak, Bartosz Kucharczuk, Paweł Niznikowski, Piotr Niznikowski, Jakub Piotrowski, Bartłomiej Sola
Po przerwie zagrali: Szymon Litwińczuk, Mikołaj Krzywonos, Mateusz Olszak, Mikołaj Nieczyporowski
Trener: Maciej Wójtowicz

Zdjęcia z meczu dostępne na Naszym facebookowym profilu


Archiwum aktualności


Kryształ Online

Reklama

Najbliższe spotkanie

Kryształ WerbkowiceGórnik II Łęczna
Kryształ Werbkowice   Górnik II Łęczna
2018-10-20, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Tomasovia Tomaszów LubelskiKryształ Werbkowice
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 Kryształ Werbkowice
2018-10-14, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Kłos Chełm - Orlęta Łuków
Victoria Żmudź - Ruch Ryki
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw - Polesie Kock
Włodawianka Włodawa - Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość - Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice - Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Lublinianka Lublin 1:1 Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość 4:1 Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj 1:2 Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce 4:0 Start Krasnystaw
Polesie Kock 0:4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 3:1 Victoria Żmudź
Ruch Ryki 2:3 Orlęta Łuków

Ankiety

Jak oceniasz letnie transfery Kryształu Werbkowice?

Kalendarium

19

10-2018

piątek

Trening - 16:30

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek