SPRAWIEDLIWY PODZIAŁ PUNKTÓW

• autor: Admin, 2014-09-14 18:08

Fot. Zawodnicy Kryształu Werbkowice przed kolejnym spotkaniem spotkaniem ligowym

Powiślak Końskowola 0 - 0 Kryształ Werbkowice

Powiślak: Kuśmierz, Antoniak, Mróz, Pięta, Koska, Giziński (86` Banaszek), Leszczyński, Kopeć (73`Prześniak), Górski (65`Aina), Kamola (79`Radzikowski), Giza

Kryształ: Suchodolski, Lebega, Dobromilski, Maliuk, Poterucha, Wójtowicz, Rajtar, Chruściński (65` Kulik), Nieradko (75` Dec), Rybka (46` Podgórski), Antoniuk

Żółte kartki: Górski, Leszczyński x2 – Maliuk, Poterucha, Wójtowicz

Czerwone kartki: Leszczyński (za dwie żółte)

Arbiter główny: Karol Bancerz

Więcej o meczu w rozwinięciu newsa

Po ciężkim boju zawodnikom Kryształu Werbkowice udało się wywieźć „z gorącej” Końskowoli wyjątkowo cenny punkt. Mecz obfitował w liczne faule. Rywale w pierwszej połowie nieco nas zdominowali. My również mieliśmy swoje okazje. Doskonałej szansy nie wykorzystał w 49 minucie spotkania Antoniuk, który zwlekał zbyt długo z oddaniem strzału. W 68 minucie meczu czerwony kartonik za dwie żółte kartki obejrzał między innymi Leszczyński. Trener gości poszedł mu w sukurs i po chwili również i on musiał oglądać mecz z trybun za komentowanie wydarzeń boiskowych.

Kryształ nie wykorzystał jednak nadarzającej się sytuacji i mecz zakończył się remisem. Wynik ten należy niewątpliwie uznać za sukces. Kolejny raz nie straciliśmy bramki i zagraliśmy z dużą ambicją. Jak zwykle nasza defensywa zagrała na szóstkę z plusem. Gorzej radzimy sobie w poczynaniach ofensywnych i grą w środku pola. Przyczyną tego stanu rzeczy jest przede wszystkim uboga ławka rezerwowych.

Za tydzień kolejny mecz i szansa na powiększenie dorobku punktowego. Do Werbkowic przyjeżdża, bowiem drużyna Orionu Niedrzwica Duża, która dzisiaj niespodziewanie uległa na własnym boisku ekipie z Ryk 1-3.

autor: ~ Udało wam się z Ładą zremisować ... 2014-09-14 18:55:03

avatar Słabeusze z Werbkowic po szczęśliwym. remisie u siebie z nami pojechali do Końskowoli po remis a ci drudzy są też tak samo mocni jak ci pierwsi.Po prostu -jest to ich słabiutka liga a Końskowola dostanie od nas za swoje.Łada potęgą jest i basta.Każd tego doświadczy.

autor: ~anonim 2014-09-14 19:14:51

avatar łada jest potęgą świadczy o tym szczególnie obecne miejsce w tabeli XD

autor: ~kibic 2014-09-14 19:24:17

avatar Po szczęśliwym remisie z nami???? To łada miała sporo szczęścia że zremisowała z nami, z taką grą b klasa

autor: ~Pozdrowienia z Werbkowic dla napinaczy 2014-09-14 19:44:41

avatar Nie dajcie satysfakcji napinaczom.Trzymajmy się faktów,one mówią same za siebie.

autor: ~ksP k-ola 2014-09-14 21:59:24

avatar Gratki za fair mecz!
Sędziowie patalachy nie dali grać, ale to niewazne.
Macie dobrą pakietę.

autor: ~janowianka 2014-09-15 00:04:45

avatar Dziś poległ Hetman a przyjdzie i na Kryształ czas.

autor: ~ A to ciekawe.....skąd ten wpis... 2014-09-15 13:03:33

avatar Dlaczego miałby ktoś z Janowa wpisywać się na tą stronę w dodatku z wrogim do Kryształu nastawieniem.Jesteś pusty jak kadłub larwy i głupi do tego stopnia, że wysokości jego pojąć nie możesz.Pozdrawiamy piłkarski klub Kryształ i jego kibiców z Werbkowic i czekamy na ostatnią ligową kolejkę na Was w Janowie.Mamy nadzieję ,że stworzymy ciekawe widowisko ,a kluby nasze i ich kibice będą sobie miłe i współpraca między nimi zaowocuje w przyjaźń i sportową rywalizację.Poprzedni wpis odzwierciedla tak klasę Łady jak i głupotę jej kibiców.Po prostu,sprawdza się przysłowie''Nieszczęścia chodzą parami''.

autor: ~anonim 2014-09-15 14:06:46

avatar maliuk znowu kartka, ten czlowiek powinien miec zolte papiery bo taki element nalezy eliminowac ze srodowiska pilkarskiego niedlugo kogos zabije

autor: ~anonim 2014-09-15 14:32:57

avatar Maliuk jeden z najlepszych piłkarzy ligi

autor: ~napinka 2014-09-15 15:06:49

avatar Szacunek dla wpisu z Janowa to świadczy o wysokiej kultutrze osobistej autora.Maliuk powinien grać conajmniej w III lidze i napewno nikogo nie zabije on walczy zawsze o piłkę.Jezeli chodzi o mecz Kryształu z Ładą to tak naprawdę Łada miała jak zwykle w Werbkowicach wiele szczęścia bo sędzia był tragiczny dwie czerwone dla Kryształu.

autor: ~anonim 2014-09-15 16:44:39

avatar chyba w III lidze w hokeja albo dla kogutow

autor: ~zulus 2014-09-15 18:03:33

avatar od tarasa to pajacu mogl bys sie troche woli walki nauczyc a nie siedzisz przed tym swoim monitorkiem i swoje glupawe mysli wypisujesz . to nie sa szachy durniu !

autor: ~ksp 2014-09-15 20:12:33

avatar "Słabeusze z Werbkowic po szczęśliwym remisie u siebie z nami pojechali do Końskowoli po remis a ci drudzy są też tak samo mocni jak ci pierwsi. Po prostu - jest to ich słabiutka liga a Końskowola dostanie od nas za swoje". Buhaha, myślał by kto xD Pewnie, że znów będziemy w strachu drżeć o to, że przyjedzie WIELKA Łada po to, żeby znowu nie wygrać, tylko spróbować "uciułać" kolejny remis, do czego już przyzwyczaiła wielu kibiców! Tym razem nadszedł czas, by pokrzyżować co niektórym szyki... xD

autor: ~anonim 2014-09-15 20:20:26

avatar Gdyby nie koguty "w srodowisku pilkarskim" to chyba nie dostałby żadnej kartki:)

autor: ~anonim 2014-09-16 18:10:26

avatar Nikt nikomu za darmo kartek nie daje, jeśli chodzi o kryształ to zawsze się faulowali, nie jeden mecz widziałem i wiem co mówię.

autor: ~anonim 2014-09-16 19:38:01

avatar co ty tam widziałeś? lepiej kup sobie okulary