BANK SPÓŁDZIELCZY W WERBKOWICACH
IUNG - ROLNICZY ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY
STADNINIA KONI - TOMASZ NOWAK
RESTAURACJA RAFINADA – HUBERT ZIMON
HOTEL MAGNOLIA
MOYA STACJA PALIW
DIAGNOSTYKA MOBILNA RYBA – DANIEL RYBCZYŃSKI
A. i A. ANDRZEJ KOT
GIGANCI BUDOWA DOMÓW – CZARNECCY Z WERBKOWIC
74 GARAGE – KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK
KWS POLSKA SP. Z O.O.
DLF BEET SEED APS
USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE – JAN SZEWCZYK
BIER-TRANS STANISŁAW BIERNACKI
JAKUB RAPA - SPRZEDAŻ NAWOZÓW I WĘGLA
APTEKA PRZEMYSŁAW OSUCH- WERBKOWICE
INDYWIDUALNIDARCZYŃCY ORAZ PRACOWNICY CUKROWNI WERBKOWICE
AUTO-LUX STACJA KONTROLI POJAZDÓW – ANDRZEJ PASTUSZAK
BETOTECHNIKA – GRZEGORZ DANIŁOWICZ
RYSZARD NOWAK FIRMA „NOWAK” – ANDRZEJ PASTUSZAK
ARS-SPEED PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE – ARKADIUSZ GÓRA
HILLESHOG IŁAWA
USŁUGI REMONTOWE „ART TRE” - TOMASZ PASTUSZAK
PROFILBUD USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE – SŁAWOMIR MAĆKOWSKI
FOREST ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO – MAREK WIATRZYK
dzisiaj: 216, wczoraj: 328
ogółem: 3 636 225
statystyki szczegółowe
17 Plebiscyt Kroniki Tygodnia rozpoczęty. Zachęcamy do głosowania na swoich zawodników, którzy zostali nominowani w tegorocznym konkursie w następujących kategoriach:
PIŁKARZ ROKU
Piotr Fulara (Unia Hrubieszów),Karol Karólak (Tomasovia), Arkadiusz Kusiak (Grom Różaniec), Wojciech Mazur (Roztocze Szczebrzeszyn), Piotr Mazurek (Łada Biłgoraj), Bartłomiej Nizioł (Omega Stary Zamość), Stanisław Rybka (Kryształ Werbkowice), Marcin Sirko (Sokół Zwierzyniec), Michał Skiba (Tomasovia),Szymon Solecki (Hetman Zamość), Mateusz Staroń (Victoria Łukowa/Chmielek), Robert Suchodolski (Kryształ Werbkowice), Rafał Turczyn (Hetman Zamość), Damian Ziółkowski (Huczwa Tyszowce)
TRENER ROKU
Bogdan Antolak (Grom Różaniec),Jarosław Czarniecki (Roztocze Szczebrzeszyn),Kamil Droździel (Huczwa Tyszowce), Marek Hyz (Victoria Łukowa/Chmielek),Paweł Lewandowski (Omega Stary Zamość), Sebastian Luterek (AMSPN Hetman Zamość), Krzysztof Rysak (Hetman Zamość), Robert Wieczerzak (Kryształ Werbkowice), Ireneusz Zarczuk (Łada Biłgoraj)
DRUŻYNA ROKU
Grom Różaniec,Hetman Zamość, Huczwa Tyszowce, Kryształ Werbkowice, Łada Biłgoraj, Omega Stary Zamość, Roztocze Szczebrzeszyn,Tomasovia,Unia Hrubieszów
ODKRYCIE ROKU
Janusz Birut (Łada Biłgoraj), Dawid Daszkiewicz (Hetman Zamość), Szymon Dec (Kryształ Werbkowice), Dawid Dworak (Huczwa Tyszowce), Krzysztof Garbacz (Unia Hrubieszów), Kamil Kaproń (Grom Różaniec), Nazar Melnychuk (Tomasovia), Konrad Wnuk (Włókniarz Frampol)
Start Krasnystaw | 4:0 | Kryształ Werbkowice |
2022-08-14, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
lubelskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|