Kryształ Werbkowice - Huczwa Tyszowce 3:2 (2:0)
Bramki: Rybka (25', 90+1'), Otręba (41') - Michna (73'), Daszkiewicz (90')
Kryształ: Suchodolski - Borys, Mulawa, Śmiałko, Wójtowicz, Jabłoński (76' Nieradko), Otręba (74' Omański), Reszczyński (80' Dec), Rybka,  Sas, Jarosz (56' Maszewski),
Huczwa: Guz - Iskierka, Ziółkowski, Lis, Daszkiewicz, Krosman, Gilarski, Popko, Kaznokha, Michna, Kycko
Żółte kartki: Rybka, Wójtowicz, Borys, Reszczyński, Sas, Maszewski, Ziarkowski (na ławce) - Kaznokha, Kycko
Czerwona kartka: Ziarkowski (90' - za komentowanie orzeczeń arbitra)
Sędziował: Paweł Tucki (OKS Zamość)

Pewna łatwego zwycięstwa drużyna Huczwy Tyszowce uległa w Werbkowicach miejscowemu Kryształowi 3-2. W pierwszej połowie Werbkowiczanie zdominowali całkowicie gości strzelając im dwie bramki. W 25 minucie Stanisław Rybka po dośrodkowaniu w pole karne strzałem głową wyprowadza Kryształ na prowadzenie. Drugą bramkę zdobywa Damian Otręba, który wykorzystuje błąd bramkarza przyjezdnych. Na druga połowę wyszliśmy z założeniem gry z kontry i założenia te realizowaliśmy do 60 minuty. W 65 minucie za zagranie ręką w polu karnym Łukasza Śmiałko, arbiter główny dyktuje jedenastkę. Bohaterem zostaje Suchodolski, który pewnie broni strzał Ziółkowskiego.  Niestety chwilę później kontaktową bramkę na niespełna 20 minut przed końcem zdobywa Michna, który w sytuacji sam na sam z golkiperem Kryształu strzela tuż przy słupku. W 90 minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji, piłkę zza linii autowej dośrodkowuje w pole karne jeden z pomocników Huczwy a niepilnowany Daszkiewicz strzałem głową doprowadza do wyrównania. Mimo słusznych protestów trenera Ziarkowskiego, który zostaje ukarany czerwoną kartką, arbiter główny nakazuje grać ze środka. Gdy wszystkim wydawało się, że mecz ten zakończy się podziałałem punktów w zamieszaniu podbramkowym niezawodny Rybka w sobie wiadomy sposób strzela na 3:2 dając nam upragnione zwycięstwo. Brawo za walkę i ciekawe widowisko należy skierować do wszystkich zawodników. Kryształ wreszcie zagrał mądrze i skutecznie zgarniając zasłużony komplet punktów.